آزمون یوس for Dummies

برای دسترسی به اخبار به روز آزمون‌های ترکیه پیج اینستاگرام مجموعه یوس سنتر را فالو داشته باشید، این پیج روزانه آپدیت میشه.

پیشنهاد میکنم حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا بیشتر شما رو راهنمایی کنند

جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

آیا آزمون زبان ترکی یوس با آزمون مهارت های یادگیری پایه (هوش، ریاضی و هندسه) ارتباطی دارد؟

با سلام، بله دارد و در لیست دانشگاههای معتبر است./ خیر / جهت اطلاع از نحوه تشکیل کلاسهای یوس، به صفحه مربوط به دوره ها در همین سایت مراجعه کنید.

گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی (داوطلبانی که دوازدهم هستند یک نامه اشتغال به تحصیل از مدرسه خود دریافت کنند)

با کسب نمره قبولی لازم می‌توانید در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های معتبر ترکیه تحصیل کنید.

سلام خسته نباشید برای قبولی تو رشته فیزیوتراپی باید چه نمره ای توی آزمون بیاریم می دونم که دانشگاه ها متفاوتن ولی به صورت تقریبی

درباره ما مجموعه ای هستیم دقیق و هوشمند، متشکل از با انگیزه ترین اساتید،‌ با تجربه ترین مشاوران تحصیلی، خلاق ترین کارشناسان آی تی، پیگیرترین کارشناسان آموزش و توانمند ترین مترجمان و مولفان کشور که همگی جوان، پر انرژی و متعهد هستیم.

کسانی که از کشورشان برای تحصیل در ترکیه بورسیه گرفته ­اند.

همانطور که کمی قبل تر بیان کردیم آزمون یوس آزمونی می باشد که تنها در کشور ترکیه گرفته میشود و فقط برای همین کشور اعتبار دارد.

از این رو جواب های شما باید در پاسخنامه موجود باشد و محتاطانه انتخاب کنید. هر جواب اضافی در پاسخنامه نامعتبر است.

برای آمادگی جهت شرکت در آزمون یوس، منابع مختلفی وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که استفاده از منابع مناسب، اهمیت زیادی دارد و می‌تواند سرنوشت شما را در این آزمون تغییر دهد.

بنابراین داوطلبین این آزمونها نباید به دانلود رایگان نمونه سوالات یوس بسنده کرده و اینگونه تست ها را در جهت تخمین نمره یوس و اخذ کارنامه موجه در قبولی رشته هایی نظیر دندانپزشکی، پزشکی، فیزیوتراپی … و حتی برخی از رشته های مهندسی ملاک قرار دهند.

Should you cherished this information and you would like to be given guidance concerning کت و شلوارهای زنانه به عنوان نمادی از برابری در حوزه حرفه ای (artmisblog.ir) generously pay a visit to the web site.